Kemp bude probíhat pod záštitou legendy Jaromíra Blažka, jako hlavního trenéra, který bude po celou dobu na kempu přítomen (nejedná se o kemp, který by byl pouze nositelem jména). Pod jeho vedením bude zajištěna kvalita kempu. 

  • Hráčský kemp povede Miloš Kráčmar, který má zkušenosti z dorosteneckých kategorií FC Vysočina a Marek Zúbek, bývalý fotbalový reprezentant, kteří jsou zárukou kvalitního vedení tréninku.

Letošní ročník se uskuteční v zázemí TJ Sokola Bedřichov a skiareálu Šacberk od 19. 7. do 24. 7. 2021.  


Během letních prázdnin můžete trénovat, zdokonalovat se, naučit se něco nového a hlavně se dobře bavit. Prostě strávit léto v pohybu a najít si nové kamarády. U dětí se bude dbát, aby je sport bavil, budeme je učit samostatnosti, aby na sobě sami pracovali, což si myslíme, že je problém dnešní mládeže.

Kemp bude nejen o fotbale, ale i jiných sportovních aktivitách, které pomáhají rozvoji.

Na začátku kempu bude probíhat připravený dovednostní a kondiční test, jak pro hráče tak brankáře. Podle výsledků budou rozděleni do jednotlivých týmů, kde budou rozvíjet své slabiny.

Kempy jsou vhodné pro děti od 10 do 18 let a jsou omezeny počtem max. 30 dětí, tak se neváhejte co nejdříve přihlásit. 

Jednotná registrace probíhá na webu https://www.jb29.cz/kempy/

PŘEJÍT NA REGISTRACI


Cena: 

9 000,- Kč (s ubytováním a plnou penzí - snídaně, oběd, svačina, večeře, druhá večeře, pitný režim, tréninkové plochy, 10x trénink, praní, výsledky testů,  dárek)

 7 200,- Kč (forma příměstského tábora, sraz na hřišti 9:00, konec 18:00, oběd, svačina, pitný režim, 10x trénink, tréninkové plochy, výsledky testů, malý dárek)

V rámci kempu hráči dostanou kraťasy, dress a batoh, které jim zůstanou. 

S sebou: 2x tréninkové vybavení, brankáři rukavice, kopačky, tenisky, pantofle, volnočasové oblečení, plavky, 2x ručník, pyžamo, toaletní potřeby, krém na opalování. Malý finanční obnos a kartu zdravotního pojištění

V případě zájmu o kompletní harmonogram kempu, nás neváhejte kontaktovat kemp@fitpeople.cz